The world of darkness
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A sötétségből nincs kiút...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bois de Vincennes

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Desiree Pénelopeia Mirol
Admin
Desiree Pénelopeia Mirol


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2010. Jan. 23.

Bois de Vincennes Empty
TémanyitásTárgy: Bois de Vincennes   Bois de Vincennes EmptySzomb. Jan. 23, 2010 9:27 pm

A 9.947 km2 területű park 3x nagyobb a new york-i Central Parknál, és 4x akkora, mint a londoni Hyde Park. 1860-ban III. Napóleon tette közparkká. A Párizs tüdejének nevezett szép parkban egy stadion, és egy lóversenypálya is helyet kapott, a hangulatot pedig 4 tó is fokozza, melyek közül egyiken egy sziget, és azon barlang is található. A Vincennes helyet ad egy 12 hektáron elhelyezkedő, 1200 állatnak otthont adó állatkertnek is, amely gyalog, és kisvonattal is bejárható. A Bois de Vincennes területén egy botanikus kert is található, és egy Buddha-szobor is felfedezhető.

Bois de Vincennes Bois-de-vincennes
Vissza az elejére Go down
http://theworldofdarknes.vampire-legend.com
Loveday Mirol

Loveday Mirol


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Jan. 24.
Age : 27
Tartózkodási hely : Otthon :P

Bois de Vincennes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bois de Vincennes   Bois de Vincennes EmptyKedd Jan. 26, 2010 4:36 pm

*Mikor ideérek, látom nem csak én vagyok itt. Sajnos. A legnagyobb tavon már van egy-pár ember, akik nem félnek a veszélytől. Love is odamegy hozzájuk, mert meg akarna halni, de az örökkévalóság még vár rám. Elkezdek korcsolyázni, mint valami műkorcsolyázó. A körülöttem lévő emberek megállnak, és elkezdenek figyelni. Már lassan a tó előtti tér is megtelik, csodálatos ugrásaimat látva. Párizsban nem igen akad olyan ember, aki ily jól tud korcsolyázni, mint én. Nagyon jól érzem magam, de még jobb lenne, ha Dessy is csatlakozna hozzám..*
Vissza az elejére Go down
Damien Tyson

Damien Tyson


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2010. Jan. 26.

Bois de Vincennes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bois de Vincennes   Bois de Vincennes EmptyKedd Jan. 26, 2010 9:07 pm

*Mikor megérkezek egy kis korcsolyázásra, látom, egy tó előtt nagy a tömeg. Mikor közelebb megyek, megüti orromat a vámpírok szaga. Közelebb tolakodok a tóhoz, és meg is letom a keresett személyt. Nem is csoda, hogy ennyien itt állnak, és nézik, mert nem látni embert ilyen jól korcsolyázni. Közelebb megyek, mikor megérzi szagomat. Közelebb megyek hozzá, majd felteszek egy kérdést.*
- Szia! Nagyon zavarlak? Azt hitem, hogy csak én leszek az egyedüli lény, aki itt korcsolyázik. Ohh, majdnem elfelejtettem bemutatkozni. Damien Tyson vagyok.
*Mondom neki*
Vissza az elejére Go down
Loveday Mirol

Loveday Mirol


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Jan. 24.
Age : 27
Tartózkodási hely : Otthon :P

Bois de Vincennes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bois de Vincennes   Bois de Vincennes EmptyKedd Jan. 26, 2010 9:47 pm

- Szia! Nem zavarsz! Amúgy én is azt hittem én vagyok itt z egyetlen szörny.
*Mondom a jövevénynek, majd kezet nyújtok*
- Loveday Mirol. Most költöztetek ide? Mert ha nem, akkor talán körbe is vezethetlek
*Mondom neki. Most nézek rajta végig. Izmos, ápolt külsejű, szőke hajú, és öntött arany színű szemű. Az arca helyes. Uhh, nem találkoztam élőlénnyel aki ennyire hasonlított Peterre, akit elvesztettem saját magam miatt.*
Vissza az elejére Go down
Damien Tyson

Damien Tyson


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2010. Jan. 26.

Bois de Vincennes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bois de Vincennes   Bois de Vincennes EmptyKedd Jan. 26, 2010 10:19 pm

- Nem, már régóta itt lakunk a családommal. De szívesen mondanám hogy most költöztünk erre a szép helyre. Ilyen gyönyörű idegenvezetővel?
*Mondom neki, majd szinte egyszerre elindulunk. *
- Neked mi a kedvenc helyed?
Vissza az elejére Go down
Loveday Mirol

Loveday Mirol


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Jan. 24.
Age : 27
Tartózkodási hely : Otthon :P

Bois de Vincennes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bois de Vincennes   Bois de Vincennes EmptySzer. Jan. 27, 2010 2:21 pm

- Nem kell hízelegned!
*Mondom neki, és ránézek. Ha ember lennék, most biztos elpirultam volna. Egy kicsit kizökkent gondolataimból egy kérdésével*
- Nekem? Hát van egy étterem. Nekem az a képességem, hogy tudok emberi ételt enni. Neked mi?
Vissza az elejére Go down
Damien Tyson

Damien Tyson


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2010. Jan. 26.

Bois de Vincennes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bois de Vincennes   Bois de Vincennes EmptyCsüt. Jan. 28, 2010 6:12 pm

- Hogy nekem? Lássuk csak, a kedvenc helyem szintén egy étterem.. De, nem, nem ez nem igaz. Nekem a kedvenc helyem ez a park. Tudod, mi öregebbek, jobban szeretjük a nyugodt helyeket. És a képességem nekem is az, mely kegyednek
*Nagyon szimpatikus nekem, nagyon. Mintha csak vérfarkas lennék, és megtalálnám azt a hölgyet, kit a szívem választott. De nem vagyok vérfarkas. Szerencsére*
- Netán meghívhatlak egy kávéra?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bois de Vincennes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bois de Vincennes   Bois de Vincennes Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bois de Vincennes
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bois de Vincennes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The world of darkness :: 1500 - 2000 - es évek :: Franciaország-
Ugrás: