The world of darkness
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A sötétségből nincs kiút...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Vegetáriánus vámpírok

Go down 
SzerzőÜzenet
Desiree Pénelopeia Mirol
Admin
Desiree Pénelopeia Mirol


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2010. Jan. 23.

Vegetáriánus vámpírok Empty
TémanyitásTárgy: Vegetáriánus vámpírok   Vegetáriánus vámpírok EmptySzomb. Jan. 23, 2010 6:50 pm

Ide kerülnek az elfogadott vegetáriánus vámpírok előtörténetei.
Vissza az elejére Go down
http://theworldofdarknes.vampire-legend.com
Desiree Pénelopeia Mirol
Admin
Desiree Pénelopeia Mirol


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2010. Jan. 23.

Vegetáriánus vámpírok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vegetáriánus vámpírok   Vegetáriánus vámpírok EmptyKedd Jan. 26, 2010 8:46 pm

ALAPOK
Karakter neve.: Damien Alex Tyson
Karaktered beceneve.: Dam, Damien, Alex
Nem.: Férfi
Születési helye és ideje.: Kuba,1574.02.18
Újjászületés:1590.12.24
Látszólagos kor.: 18-19
Faj.: Vegetáriánus vámpír
Család.: Apja: Alexander Tyson-vegetáriánus vámpír
Anyja:Mariah Tyson-vega vámpír
Családi állapot.: Egyedülálló
Egészségi állapot.: egészséges

Bővebb információk
Előtörténet: Mikor megszülettem, kilógtam családomból. Egyrészt: apám, nővérem, és születésem után pár hónappal anyám is sokkal szebb lett. Nem értettem miért. Nem voltam az a hűdeszépkigyúrthasú srác, inkább vézna voltam. Családom többi tagja mind fel tudott emelni bármit, de én 15 kg-t is nehezen. Szerettem volna olyan lenni, olyan erős szép mint ők. Sokat beszélem erről apámnak, hogy az az álmom, hogy olyan erős legyek, mint Ő. Ezért nagyon büszke lett magára, mert ő a saját fia példaképe. Sok férfias dologra megtanított, és pár év után megerősödtem. Mikor 10 éves lettem, anyámék tanárhoz irattak be. Megtanultam írni, olvasni, rajzolni. Tökéletes életem volt. Egészen 16 éves koromig. Egy ellenséges nép támadt Kubára,és az egyik ilyen támadáskor valami eltalált. Utána elvesztettem az eszméletemet.
Mikor felébredtem, már nem olyan voltam, mint régen. Erős, rettentő erős, és sokkal szebb. De nagyon kívántam az emberek vérét. Anyámék elmagyarázták, hogy vámpír vagyok. És ők is azok. Egyedül azért nem öltek meg engem, mikor megszülettem. mert szerettek. Tudták, a szeretetük irántam erősebb, mint a vérszomjuk. Ezért átáltak vegetáriánus életmódra. Csak állatvért ittak. Én is át szerettem volna álni. De nem ment könnyen. Nekem nem olt testvérem, se családtagom, kik emberek lettek volna. Csak hosszú évek után sikerült. Nem rég költöztün k Franciaországba. Most egy kastélyban élünk, Párizstól kb. 5 km-re.

Különleges Képesség.: Lenis

Karakter külső jellemzése.:
Haj:szőke
Szem:kék
Magasság:178 cm
Súly:kb. 62 kg

Jellem.: Nagyon kedves, illemtúdó. Nagyon nehezen lehet felidegesíteni. Mivel már jó régen született, ezért megtanult türelmesen viselkedni, bármit ki tud várni. Mivel tud emberi ételt is enni, nem nagyon szok vadászni, de hónapokig nem tud meglenni vér nélkül, ezért minden héten 2× elmegy vadászni. Családjának képessége pyrokinézis.

Egyéb.: -
Vissza az elejére Go down
http://theworldofdarknes.vampire-legend.com
 
Vegetáriánus vámpírok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ragadozó vámpírok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The world of darkness :: Karakterek :: Elfogadott Előtörténetek-
Ugrás: